top of page
Filmy, które tworzę staram się montować w sposób dynamiczny, przy jednoczesnym zachowaniu pięknych
i przemyślanych ujęć. W swojej pracy korzystam z wysokiej klasy aparatów cyfrowych DSLR, które wspieram obiektywami filmowymi dającymi wspaniałą plastykę obrazu oraz jasną i naturalną gamę barw. Podczas pracy kieruję się jedną główną zasadą – kamera musi być zawsze w ruchu!
 
Sprzęt z którego korzystam:
 
Szyna kamerowa – „slider” jest  to profesjonalne urządzenie umożliwiające wykonanie płynnych ujęć na zasadzie jazdy i przemieszczania się kamery.
 
Stabilizator ruchu kamery- obecnie używam najnowszych żyroskopowych stabilizatorów obrazów. Pozwalają one tłumić drgania i stabilizować obraz podczas pracy.
 
Statywy stacjonarne z głowicą olejową – często zdarza się, że filmuję w pojedynkę, dlatego też wykorzystuję dwa urządzenia filmujące: jedno umieszczone jest na statywie i wykadrowane w określony punkt, natomiast drugą kamerą filmuję samodzielnie. Pozwala to uzyskać więcej ciekawych ujęć, przez co film staję się bardziej atrakcyjny.
 
Dron – jest to bezzałogowy statek powietrzny posiadający kamerę w jakości 4K. Pozwala wykonać zapierające dech w piersiach ujęcia z powietrza np. kościoła, sali weselnej, czy pobliskiej okolicy, którą chcą Państwo uwiecznić. Wszystkie ujęcia z użyciem drona wykonywane są przez licencjonowanego pilota.
 
Profesionalne oświetlenie ledowe – pozwala uzyskać wierne odwzorowanie koloru. Lampy swym światłem świecą miękko i dyskretnie, nie psują klimatu jaki panuje podczas przyjęcia.
bottom of page